październik - listopad  2020 r.
kwiecień  2020 r.

20 kwietnia

Po raz kolejny doświadczamy, że w czasach epidemii potrafimy być solidarni. Tym razem pomoc do zespołu Hospicjum w Pyskowicach przyszła w postaci 150 sztuk maseczek ochronnych od firmy PHU PANOMA z Pyskowic, kilkudziesięciu maseczek własnoręcznie wykonanych przez wolontariuszy skupionych wokół pani Beaty Antosik - prezes Stowarzyszenia Ludzie Miasta Pyskowice  oraz 10 sztuk przyłbic od firmy P.A. NOVA z Gliwic.
Składamy serdeczne podziękowania firmom i osobom, które podejmują tak cenne inicjatywy na rzecz wspólnego dobra.

2 kwietnia

Zespół Hospicjum w Pyskowicach składa serdeczne podziękowania p. Beacie z Butiku Stella z Pyskowic za przekazanie maseczek ochronnych. To piękny gest.
Ogromne podziękowania kierujemy również w stronę p. Ireny, która po raz kolejny dostarczyła nam maseczki ochronne.

Bardzo dziękujemy i życzymy Wam dużo zdrowia. Uważajcie na siebie. Dbajcie   o swoich bliskich.
luty 2020 r.

1 lutego 2020r. w Zajeździe Staropolskim w Pyskowicach została zorganizowana coroczna Zabawa Karnawałowa na rzecz Hospicjum. Dzięki Państwa dobrym sercom udało nam się nazbierać 8.400,00 zł.!

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego, że udało nam się zebrać rekordową kwotę. Zebrane pieniądze przeznaczymy na realizację celów statutowych.

marzec 2020 r.

11 marca 2020 r.

Z powodu sytuacji w kraju spowodowanej koronawirusem, informujemy, że został odwołany Hospicyjny Dzień Skupienia zaplanowany na dzień 14.03.2020 r.
Spotkanie odbędzie się w innym terminie.

listopad 2019 r.

1 listopada 2019 r. Wolontariusze Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych "Hospicjum w Pyskowicach" kwestując na pyskowickich cmentarzach zebrali kwotę 14.800,00 zł, 12 euro i 4 funty angielskie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy udzielili nam wsparcia. Zebrana kwota zostanie przeznaczona na zakup sprzętu i niezbędnych leków dla naszych podopiecznych.

Drodzy Przyjaciele i Sympatycy pyskowickiego hospicjum domowego,

doroczna kwesta na rzecz Hospicjum, którą tak wielu z Was zna i wspiera przy okazji Święta Wszystkich Świętych, w tym roku się nie odbędzie.

Nie odbędą się również koncerty i zabawy charytatywne, podczas których bezpośredni kontakt z Darczyńcami pozwalał nam na szczere wyrażenie wdzięczności za Wasze dobre serca .
Wierzymy, że są wśród Was osoby, które każdego roku wspierały nasze Hospicjum wrzucając datki do puszek, dlatego pierwszy raz prosimy               o wsparcie naszych działań za pośrednictwem mediów społecznościowych.
Poświęćcie kilka minut na wykonanie przelewu i pomóżcie nam przetrwać kolejne, trudne miesiące, które jeszcze przed nami.
Za każdą, nawet najdrobniejszą, wpłatę już teraz z całego serca DZIĘKUJEMY!
Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych "HOSPICJUM W PYSKOWICACH"
ING Bank Śląski SA 79 1050 1285 1000 0022 9185 6546
w tytule: Pomoc dla Hospicjum

październik - listopad 2020 r.
kwiecień  2020 r.

hocpicjumwpyskowicach@gmail.com