1 listopada 2021 r. Wolontariusze Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych "Hospicjum w Pyskowicach" kwestując na pyskowickich cmentarzach zebrali kwotę 13 452,00 zł.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy udzielili nam wsparcia. Zebrana kwota zostanie przeznaczona na zakup sprzętu i niezbędnych leków dla naszych podopiecznych.

listopad 2021 r.

7 grudnia

Ogromnie się cieszymy, że jesteście z nami! W listopadzie, od momentu ogłoszenia naszej kwesty, zebraliśmy 7 020,00 zł.  Kwota znacznie przewyższyła nasze najśmielsze oczekiwania! Z całego serca każdemu z Was dziękujemy! Wasze zaangażowanie dodaje nam wiary w lepsze jutro i pozwala codziennie nieść pomoc naszym podopiecznym.

W okresie przedświątecznym chcielibyśmy Was zaprosić na nasz funpage na FB, gdzie przeprowadzimy nasz tegoroczny "Kiermasz ozdób świątecznych". Wszystkie ozdoby są wykonanie ręcznie. Pod każdym zdjęciem ozdoby jest jej cena. Chęć zakupu zgłaszamy za pomocą komentarza "KUPUJĘ", który zamieszczamy pod zdjęciem wybranej ozdoby. Całkowity dochód z kiermaszu przeznaczony zostanie na zadania statutowe hospicjum. Niech świąteczny nastrój zagości w naszych domach i sercach!

październik - listopad 2020 r.

Drodzy Przyjaciele i Sympatycy pyskowickiego hospicjum domowego,

doroczna kwesta na rzecz Hospicjum, którą tak wielu z Was zna i wspiera przy okazji Święta Wszystkich Świętych, w tym roku się nie odbędzie.

Nie odbędą się również koncerty i zabawy charytatywne, podczas których bezpośredni kontakt z Darczyńcami pozwalał nam na szczere wyrażenie wdzięczności za Wasze dobre serca .
Wierzymy, że są wśród Was osoby, które każdego roku wspierały nasze Hospicjum wrzucając datki do puszek, dlatego pierwszy raz prosimy o wsparcie naszych działań za pośrednictwem mediów społecznościowych.
Poświęćcie kilka minut na wykonanie przelewu i pomóżcie nam przetrwać kolejne, trudne miesiące, które jeszcze przed nami.
Za każdą, nawet najdrobniejszą, wpłatę już teraz z całego serca DZIĘKUJEMY!
___________________________
Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych "HOSPICJUM W PYSKOWICACH"
ING Bank Śląski SA 79 1050 1285 1000 0022 9185 6546
w tytule: Pomoc dla Hospicjum
___________________________

1 listopada 2019 r. Wolontariusze Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych "Hospicjum w Pyskowicach" kwestując na pyskowickich cmentarzach zebrali kwotę 14.800,00 zł, 12 euro i 4 funty angielskie.

listopad 2019 r.

11 marca 2020 r.

Z powodu sytuacji w kraju spowodowanej koronawirusem, informujemy, że został odwołany Hospicyjny Dzień Skupienia zaplanowany na dzień 14.03.2020 r.
Spotkanie odbędzie się w innym terminie.

marzec 2020 r.

grudzień 2020 r.

1 lutego 2020r. w Zajeździe Staropolskim w Pyskowicach została zorganizowana coroczna Zabawa Karnawałowa na rzecz Hospicjum. Dzięki Państwa dobrym sercom udało nam się nazbierać 8.400,00 zł.!

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego, że udało nam się zebrać rekordową kwotę. Zebrane pieniądze przeznaczymy na realizację celów statutowych.

luty 2020 r.

2 kwietnia

Zespół Hospicjum w Pyskowicach składa serdeczne podziękowania p. Beacie z Butiku Stella z Pyskowic za przekazanie maseczek ochronnych. To piękny gest.
Ogromne podziękowania kierujemy również w stronę p. Ireny, która po raz kolejny dostarczyła nam maseczki ochronne.

Bardzo dziękujemy i życzymy Wam dużo zdrowia. Uważajcie na siebie. Dbajcie   o swoich bliskich.

20 kwietnia

Po raz kolejny doświadczamy, że w czasach epidemii potrafimy być solidarni. Tym razem pomoc do zespołu Hospicjum w Pyskowicach przyszła w postaci 150 sztuk maseczek ochronnych od firmy PHU PANOMA z Pyskowic, kilkudziesięciu maseczek własnoręcznie wykonanych przez wolontariuszy skupionych wokół pani Beaty Antosik - prezes Stowarzyszenia Ludzie Miasta Pyskowice  oraz 10 sztuk przyłbic od firmy P.A. NOVA z Gliwic.
Składamy serdeczne podziękowania firmom i osobom, które podejmują tak cenne inicjatywy na rzecz wspólnego dobra.

kwiecień  2020 r.

październik - listopad  2020 r.

Nr konta:

ING Bank Śląski SA